Telefon : 387 991 145, 775 538 034

Odhlašování a přihlašování obědů v ZŠ a MŠ Dříteň

Odhlašujte a přihlašujte obědy  v pracovní dny, vždy den předem do 14:30 - osobně ve školní jídelně, případně telefonicky na č. 387 99 11 45.
Pouze o víkendu je možno odhlašovat na záznamník do pondělí do 7:00 hodin.
Neodhlášený oběd je možné odnést v jídlonosiči.
První den nemoci je oběd za dotovanou cenu, další dny se cena navyšuje o režijní a mzdové náklady, tj. o 38 Kč. Odběr nedotované stravy je nutné nahlásit ve školní jídelně.

Žáci ZŠ jsou povinni používat čip (viz Pravidla pro používání čipu ve školní jídelně ). Pokud budou tuto povinnost opakovaně porušovat, nemohou se řádně stravovat ve školní jídelně.

Způsob platby stravného: Záloha na další měsíc je splatná  vždy do 25. dne v měsíci. Pokud nebude záloha uhrazena, nemůže se žák následující měsíc stravovat, případně nemůže navštěvovat Mateřskou školu, a to do jejího zaplacení.

Vedoucí jídelny a hospodářka školy : Petra Šímová                                                                                     e - mail : petra.simova@zsdriten.cz, tel.: 737 868 637

Vedoucí kuchařka : Šílená Romana
Kuchařka : Švejdová Hana, Kubečková Irena
Pomocná síla v kuchyni: Tylová Dana