1. června - Oslava Dne dětí - proběhla v jednotlivých třídách formou soutěží pro děti s malými odměnami a sladkým překvapením - nanukem - na závěr.

Odpoledne od 15.00 hodin  pořádala ZŠ akci ke Dni dětí, kde si rodiče s dětmi mohli splnit sportovní disciplíny na hřišti.

Tradiční Pohádkový les (akce pořádaná v rámci spolupráce MŠ a ZŠ) završil 2. června oslavy tohoto dětského svátku.

Další fotografie najdete ve fotogalerii tříd.

Letošní červnový výlet jsme si užili i přes nepřízeň počasí 9. června. Vydali jsme se za zvířátky do ZOO Dvorec u Borovan.

Poslední akcí MŠ jsme se dne 23. 6. rozloučili s mateřskou školou před prázdninami formou zahradní slavnosti se soutěžemi pro rodiče a děti, překvapením byl skákací hrad, nechyběla ani možnost svést se kočárem taženým koněm, bohaté občerstvení a závěrečná zmrzlina za splněné úkoly či opékání špekáčků...

Přejeme všem krásné prázdniny a vydařenou dovolenou !!!

logo-ddb.png   logo-cez-nadace.png

25. 5. Viola