Závan jara přinesla 16. února 2016 pohádka "Vrbová víla", se kterou k nám do MŠ zavítalo divadélko Okýnko. Spolu s Vrběnkou však v pohádkovém lese žije i čarodějnice Rampepurda. Chce se stát mocnou lesní paní, způsobem typickým pro čarodějnice - samé zlo. Navádí veverky, aby házely šišky na jezevce; srnky, aby kopaly do muchomůrek a dokonce se jí podaří rozhádat kamarády skřítky Měchurku a Duběnku, kterým nalhala, že Vrběnka z lesa odešla. Naštěstí jen na chvíli, zasáhne moudrý strýček Výr a  skřítkům se podaří vysvobodit Vrbovou vílu začarovanou do vrby...V lese zavládne klid a mír  - a jaro? To už může klidně přijít :)

vrb1.JPG  vrb4.JPG
 vrb2.JPG  vrb3.JPG
 vrb5.JPG  S1500005.JPG

19. února jsme si ve všech třídách užili veselé karnevalové dopoledne .... a moc jsme si to užili, podívejte se!

Karneval

Další fotografie z karnevalu ve fotogaleriích tříd :)

Projekt Děti do bruslí

Od 12. února se děti z naší MŠ účastní projektu Děti do bruslí pod odborným metodickým a trenérským vedením.

Kurz probíhá na ledové ploše zimního stadionu v Soběslavi.

S1530030.JPG  S1530024.JPG

logo-ddb.png   logo-cez-nadace.png