Lyžařský výcvikový kurz

Od 7. 2. do 12. 2. proběhl pro žáky 2. stupně lyžařský výcvik.
Výcvik se uskutečnil v lyžařském areálu Skiareál Lipno s 31 účastníkem pod vedením vedoucí LVK Mgr. Pavly Stulíkové, Mgr. Josefa Mikesky, Mgr. Lucie Šnajdarové a paní ředitelky Mgr. Blanky Vlasákové, která zastávala i funkci zdravotnice. Výcvik probíhal na sjezdových lyžích a snowboardu.
Ubytování bylo v Chatě Bližná, která se nachází 2 km od Černé v Pošumaví.
Děti byly rozděleny do tří družstev: pokročilí lyžaři pod vedením paní učitelky L. Šnajdarové, začínající lyžaři pod vedením J. Mikesky a B. Vlasákové a snowboardisté, které trénovala paní učitelka Pavla Stulíková.
Lyžařský výcvik byl zakončen závody. V kategorii pokročilých lyžařů zvítězil Josef Prokop, v kategorii začínajících lyžařů byla nejúspěšnější Klára Hezoučká a v kategorii snowboardistů vyhrál Lukáš Smutný.
Všem se výcvik moc líbil a jako každý rok – nikomu se nechtělo domů.