Jihočeský zvonek okresní kolo 2016

Jako každý rok se naše zúčastnila Okresního kola Jihočeský zvonek v Českých Budějovicích. Oproti minulým letům mohla každá škola vybrat jen 3 vystoupení a byla zrušena 4. kategorie – volná. Soutěžilo se jen ve zpěvu lidových písní, ve třech kategoriích podle věku. V 1. kategorii 4. – 5. tříd jsme neměli zastoupení, ve 2. kategorii nás reprezentovala Jasmína Voráčková ze 6. třídy, která získala bronzové pásmo, Natálie Gutwirthová ze 6. třídy, která si vyzpívala zlaté pásmo a zároveň postup do krajského kola, které bude 12. května ve Strakonicích. Ve 3. kategorii 8. – 9. tříd za naši školu soutěžila Hana Mikolášová, která byla za svůj výkon oceněna zlatým pásmem.

Všem děvčatům děkujeme za úspěšnou reprezentaci a Natálce držme všichni palce v krajském kole!

Mgr. K. Rušínová