McDonald´s Cup

Letošního ročníku turnaje se zúčastnili mladší žáci (1. – 3.  ročník) i starší žáci (4.-5.ročník).

Mladší žáci hráli 6. 5. 2016.

Z různých důvodů (např.  velká nemocnost…) jsme nemohli sehnat dostatek hráčů. Proto se tomuto týmu nedařilo a žádný zápas nevyhráli.  Přesto děkujeme tomuto týmu za účast a snahu.

020.JPG
Eliška Klimešová, Martina Burianová, Jakub Maruška, Tadeáš Božovský, Matěj Štumbauer, Simona Horká, Kryštof Čaniga, Patrik Šantora, Ondřej Rušín

1. 5. 2016
    hráli starší žáci. I zde jsme měli problém. Tři žáci nemohli ze zdravotních důvodů odjet na zápas , a proto je museli nahradit např. i druháci.

Tento tým hrál velmi dobře.  První zápas proti ZŠ O. Nedbala vyhráli 7:1 a druhý prohráli velmi těsně s Hlubokou 2:1. Hluboká však měla téměř samé páťáky a mnohem více hráčů na střídání. V našem týmu v tomto zápase byli nejstarší žáci 4. ročníku.

040.JPG
Jakub Maruška, Dominik Vaněk, Rostislav Petr, Tadeáš Walter, Kateřina Vithová, Milan Petr Oliva, Ondřej Rušín, Matěj Štumbauer, Patrik Šantora, Patrik Lukšík, David Martin, Daniel Straka

Všechny žáky musím velmi pochválit za krásnou hru. Moc se mi líbili.

Mgr. Eva Marešová