Mapa stránek
387 991 123
Dříteň 153, 373 51

Vyhledat v textu

Semenec – 4. 5. 2016

Co víc napsat?  Tady je několik reportáží přímo od dětí z 2. třídy.

Nelinka Fürstová

Bylo to krásné. Ošahávali jsme bukvice a ochutnávali jsme stromy. Hledali jsme zvířátka a říkali je. Pak nám paní dala kus stromu a museli jsme ho najít. Pak jsme stavěli noru pro jezevce a přiřazovali ptáčky k hnízdům. A říkali jsme si stromy.

Eliška Tesařová

Nasedli jsme do autobusu a pak jsme jeli. Pak jsme dorazili, ale nelíbilo se mi, že tam někdo zlobil.  Potom jsme si šli koupit suvenýry. Šli jsme do lesa a hledali jsme různé stromy, zvířátka a stopy. Také jsme stavěli jezevčí noru a šli jsme do centrum a pak jsme jeli.

Ema Bočková

Přišli jsme k autobusu, tak jsem seděla s Anetkou. Když jsme vystoupili, šla jsem také s Anetkou. Hned jsme šli skoro všichni na záchod. Pak jsme se šli schovat pod střechu a tam jsme si každý něco koupili. Já jsem si koupila přívěsek, náramek a pití. Pak jsme šli zas ven v pláštěnkách. Učili jsme se o stromech. Byli jsme ve skupinkách. Já byla s Nikolkou a hledali jsme strom, od jakého jsme dostali větvičku. Potom jsme hledali zvířátka. Nelíbilo se mi, že pršelo. Pak jsme stavěli noru pro jezevce a také jsme seřazovali ptáčkům hnízda. Potom jsme jeli domů.

semenec_10.JPG

semenec_6.JPG

# owl v2