Lyžařský výcvikový kurz 2017

V týdnu od 12.2. do 17.2. proběhl lyžařský výcvikový kurz pro žáky 2, stupně naší školy.

Výcvik proběhl v lyžařském areálu Skiareál Lipno s třiceti čtyřmi účastníky pod vedením vedoucí LVK Mgr. Lucie Šnajdarové, Mgr. Josefa Mikesky, Mgr. Marie Sedlákové a paní ředitelky Mgr. Blanky Vlasákové, která zastávala funkci zdravotnice LVK.

Výcvik probíhal na sjezdových lyžích a snowboardu.

Účastníci byli bytováni v Chatě Bližná, která se nachází 2km od Černé v Pošumaví.

Děti byly rozděleny do tří družstev – pokročilí lyžaři pod vedením L. Šnajdarové, začínající lyžaři pod vedením J. Mikesky a snowboardisté, které trénovala M. Sedláková.

Lyžařský výcvik byl ukončen závody ve slalomu. V kategorii dívek lyžařek zvítězila Bára Smutná a kategorii chlapců to byl Robert Marek. Zlatou v kategorii snowboardistů si odvezl Petr Chalupský.

K dobré náladě účastníků letos přispělo i nádherné počasí a vtipný večerní doplňkový program.

Všem se výcvik moc líbil a jako každý rok – nikomu se nechtělo domů.