VALENTÝNSKÝ PLES

Dne 2. března se v sále místního pohostinství uskutečnil „Valentýnský ples“, který byl určen žákům druhého stupně, učitelům a rodičům. Celá akce byla pojata ve „velkém stylu“ – všichni přišli oblečení v plesových róbách a moc jim to slušelo ! Mnozí žáci rázem vypadali starší, rozumnější, dospělejší… Večerem nás provázely paní učitelka Kučerová a paní učitelka Broučková, které uváděly veškerý program. Nechyběla ani výborná hudba, která skvěle doplnila plesovou atmosféru.

A co všechno si děti vlastně užily?

• Předtančení jednotlivých tříd (i jedno sólo vystoupení v podání Áji Šílené ze 6. třídy)
  • Písně na přání
  • Různé soutěže
  • Pánská i dámská volenka (Někteří žáci se nebáli ani tance s učitelem! )
  • Bohatá tombola
  • Fotokoutek
  • Závěrečná diskotéka

A co říci závěrem??? Nelze jinak, než konstatovat, že celá akce se nadmíru vydařila. Děti si večer užily, což je to nejdůležitější! A hlavně – na parketu si „zařádili“ se svými učiteli. Kdy jindy se jim to poštěstí?