Aktuální zprávy ZŠ

zář 07

7. 9. 2017 v 16:00 schůzka rodičů žáků 5. - 9. třídy

Seznámení rodičů s projektem Edison.

zář 08

Projekt EDISON

Na webových stránkách školy jsou informace o projektu a odkazy na medailonky jednotlivých stážistů.

zář 14
zář 25

Adaptační kurz 6. tř. - podrobnější informace

Podrobnější informace k adaptačnímu kurzu

Termín 25. – 27. září 2017

V uvedených dnech se uskuteční pro žáky 6. třídy adaptační kurz. Kurz se bude konat ve Sporthotelu Barborka na Hluboké nad Vltavou. Žáci budou ubytováni v chatkách/bungalovech s vlastním sociálním zařízení a také kuchyňským koutkem a lednicí (možnost uložení jídla). Součástí areálu je také restaurace, kde máme objednané stravování – polopenze (snídaně, večeře, oběd v den odjezdu). Pokud nebudou mít děti s sebou jídlo (oběd) z domova, mohou si ho koupit.

Na programu budou různé hry rozvíjející prosociální cítění, pohybové dovednosti, paměť, vzájemné poznávání, výlet na Hlubokou,  ZOO, sportovně relaxační areál. (vstupné do ZOO 60 Kč)

Nabídka ze sportovně relaxačního areálu: lanové centrum 100 Kč/dítě (děti mohou prolézt i vícekrát, skládá se z překážek a síťové prolézačky, zakončeno skluzavkou); nafukovací trampolína 10 Kč/dítě; minigolf 80 Kč/dítě. Záleží na vás, jak vysokou částku jste ochotni dětem dát.

V areálu je zdarma další zázemí se skluzavkami, houpačkami, venkovní posilovnou.

Co s sebou? Teplé oblečení, nepromokavá bunda, pevná obuv, pláštěnka, hygiena, ručník, baterka, peníze, špekáčky (chléb, hořčici, kečup dostanou), léky.

Odjezd: 25. 9. 2017 v 8:00 ze Dřítně - sraz v 7:45 před školou!
!!!Kopii kartičky pojištěnce a vyplněné prohlášení o bezinfekčnosti s sebou!!!

Příjezd: 27. 9. 2017 v cca 14:00 do Dřítně

Kontakty: Mgr. Lucie Rajtmajerová - 774 299 336; Mgr. Marie Sedláková - 606 187 552

Fotografie celého areálu si můžete prohlédnout na internetové adrese

říj 25

Výlet ŠD "Cestujeme vlakem"

Vážení rodiče,

ve středu 25. 10. 2017 se uskuteční  plánovaný výlet školní družiny. Cílem cesty jsou Strakonice. Tento den po obědě nás obecní autobus převeze do Číčenic na vlak, odkud pojedeme spojem v 13:01 hodin do Strakonic. Zpáteční spoj ze Strakonic přijíždí do Číčenic v 17:33 hodin, odsud nás opět autobus převeze do Dřítně. Jelikož má obecní autobus kapacitu pouze 26 míst, bude muset jet několikrát. Proto plánovaný příjezd odhadujeme na 18:00 – 19:00 hod.

S sebou: batůžek, svačinu, kapesné (dle Vašeho uvážení), pláštěnku, vhodnou obuv a oblečení.

Z organizačních důvodů je počet omezen na 50 dětí. Pokud se Vaše dítě nezúčastní této akce, je třeba si jej vyzvednout po obědě !!!

lis 29

1. projektový den 8. třídy na VOŠ, SPŠ automobilní a technické v Č. B.

Odjezd z Dřítně v 7:30 hodin; návrat do 14:00 hodin. S sebou svačinu, pití, pracovní oděv.