Čítárna

O půjčování knih v žákovské knihovně (čítárně) je mezi žáky velký zájem. Nabídka knih je poměrně široká - od dětské četby a pohádek přes mayovky a foglarovky, historické romány a dívčí četbu až k moderním encyklopediím.
                 Žáci si mohou půjčovat jak povinnou mimoškolní četbu, tak knihy, které je  zajímají.
                 V posledních letech byla vynaložena značná částka na rozšíření fondu encyklopedií,     o které je vždy velký zájem.

Počet svazků : 2 890

Správce klubu : Mgr. Eva Marešová

Výpůjční doba :   čtvrtek    13.00 - 14.30 hodin,  středa - velká přestávka

Hlavní cíle :   Podporovat zájem žáků o literaturu